• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

KV Wandinrichting (21)

QuickWall witte systeemwandhaak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
wit
0,82 Stukprijs: €0,82 / Stuk
Interfinish stalen systeemwand haak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
staalkeurig
1,84 Stukprijs: €1,84 / Stuk
Interfinish witte systeemwand haak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
wit, ral 9010
1,96 Stukprijs: €1,96 / Stuk
Sepa stalen systeemwand haak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
staalkleurig
1,71 Stukprijs: €1,71 / Stuk
Whiteboard blokmagneten
voor stalen wand 4 stuks/ m2
8,66 Stukprijs: €8,66 / Stuk
Maars stalen systeemwand haak
vanaf 10 stuks, 10 % korting.
Staalkleurig.
2,90 Stukprijs: €2,90 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 11 kg.
Diameter 40 mm. 5 stuks
19,41 Stukprijs: €3,88 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 10 kg.
diameter 35 mm. 5 stuks
17,07 Stukprijs: €3,41 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 4 kg.
diameter 28 mm. 5 stuks
14,23 Stukprijs: €2,84 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 18 kg.
diameter: 47 mm.
4,13 Stukprijs: €4,13 / Stuk
Sypla transparante systeemwandhaak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
transparant.
1,71 Stukprijs: €1,71 / Stuk
Theba stalen systeemwandhaak
vanaf 10 stuks, 10% korting.
staalkleurig
1,61 Stukprijs: €1,61 / Stuk
Witte plafond magneet met haak, 32 kg.
Max. trekkracht: 32 kg.
diameter: 63 mm.
7,91 Stukprijs: €7,91 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 8 kg.
diameter 32 mm. 5 stuks
15,68 Stukprijs: €3,13 / Stuk
Schilderijhaak 200 x 300 mm. Max. 38 kg.
Op magnetische ondergrond: 38 kg
Ook voor op whiteboard
23,39 Stukprijs: €23,39 / Stuk
Schilderijhaak 150 x 250 mm. Max. 10 kg.
Op magnetische ondergrond: 10,5 kg
ook voor op whiteboard.
18,97 Stukprijs: €18,97 / Stuk
Schilderijhaak, 100 x 50 mm. Max. 2,5 kg.
Op magnetische ondergrond: 2,5 kg
Min. 5 stuks
4,04 Stukprijs: €4,04 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 28 kg.
diameter: 57 mm.
5,57 Stukprijs: €5,57 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 3 kg.
diameter 20 mm. 5 stuks
13,27 Stukprijs: €2,65 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 20 kg.
diameter: 50 mm.
4,44 Stukprijs: €4,44 / Stuk
Schilderijhaak 100 x 200 mm. Max. 6,8 kg.
Op magnetische ondergrond 6,8 kg.
ook voor op whiteboard.
10,37 Stukprijs: €10,37 / Stuk
Toon 1 - 21 van 21