• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Haken om documentatie of posters aan een systeemplafond te hangen (10)

Ophanghaken om te bevestigen aan een systeemplafond. Een systeemplafond is een lichte constructie en daarom kan er niet veel gewicht aan hangen, maar posters etc. wel, max. 2 kg. De meeste systeemplafonds zijn van ijzer en daardoor magnetisch.

Haken voor systeemplafonds.

Met het complete Newly ophangsysteem kunt u posters etc. uitstekend aan een systeemplafond hangen. Het set bestaat uit een klemsetje voor het plafondprofiel, perlonkoord en ophanghaak voor maximaal 2 kg.

Magnetische plafondophanghaken. 

De magnetische plafondhaken kunt u zowel horizontaal als verticaal gebruiken op magnetische oppervlaktes en zijn verkrijgbaar in 9 sterktes

 

Hanger voor aan een systeemplafond
inclusief ophangkoord
en Newly ophanghaak
8,94 Stukprijs: €8,94 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 3 kg.
diameter 20 mm. 5 stuks
13,27 Stukprijs: €2,65 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 4 kg.
diameter 28 mm. 5 stuks
14,23 Stukprijs: €2,84 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 8 kg.
diameter 32 mm. 5 stuks
15,68 Stukprijs: €3,13 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 10 kg.
diameter 35 mm. 5 stuks
17,07 Stukprijs: €3,41 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 11 kg.
Diameter 40 mm. 5 stuks
19,41 Stukprijs: €3,88 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 18 kg.
diameter: 47 mm.
4,13 Stukprijs: €4,13 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 20 kg.
diameter: 50 mm.
4,44 Stukprijs: €4,44 / Stuk
Witte plafond magneet met haak
Max. trekkracht: 28 kg.
diameter: 57 mm.
5,57 Stukprijs: €5,57 / Stuk
Witte plafond magneet met haak, 32 kg.
Max. trekkracht: 32 kg.
diameter: 63 mm.
7,91 Stukprijs: €7,91 / Stuk
Toon 1 - 10 van 10