• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Artiteq Classic Rail + (23)

De Classic Rail + is een zwaardere schilderijrail voor aan de wand. De belastbaarheid is 100 kg. per meter bij correcte montage. Let wel de maximale belasting van de leverbare stangen is 40 kg. per stang! Leverbaar in een witte en staalkleurige uitvoering

Artiteq Classic Rail +

De Classic Rail+ is een extra solide galerie rail voor de wand. De belastbaarheid van dit ophangsysteem is maar liefst 100 kg. per meter bij goede montage. De Classic Rail+ is leverbaar in lengtes van 200 cm en 300 cm

De Classic Rail+ heeft een open J-vorm waardoor kunstwerken flexibel gewisseld kunnen worden. De Classic Rail+ is een schilderijrails waar objecten ook beveiligd kunnen worden waaraan zware objecten, en met de anti-diefstalhaak ook beveiligd, op worden gehangen.

Bekijk hier ons complete assortiment schilderij ophangsystemen.

Classic Rail+ wit | 10 meter
5 lengtes van 2 meter
max. 20 kg. / meter
94,84 Stukprijs: €9,49 / Meter
Classic Rail+ wit | 15 meter
5 lengtes van 3 meter
max. 20 kg. / meter
141,30 Stukprijs: €9,43 / Meter
Classic Rail+ aluminium | 10 meter
5 lengtes van 2 meter
max. 20 kg. / meter
92,43 Stukprijs: €9,24 / Meter
Classic Rail+ aluminium | 15 meter
5 lengtes van 3 meter
max. 20 kg. / meter
138,46 Stukprijs: €9,23 / Meter
Klemhaak stang 4 mm. 20 kg. | 5 stuks
voor 4 mm. stang
Max. 20 kg.
26,05 Stukprijs: €5,22 / Stuk
Klemhaak stang 4 mm. 40 kg. | 5 stuks
voor 4 mm. stang
per 5 stuks
35,03 Stukprijs: €7,01 / Stuk
Klemhaak, anti-diefstal, max. 40 kg. | 5 stuks
voor 4 mm. stang
per 5 stuks
37,43 Stukprijs: €7,49 / Stuk
Blokkeringsblokje , anti diefstal
voor 4 mm. stang
per 5 stuks
13,15 Stukprijs: €2,63 / Stuk
Blokkeringsbusje anti diefstal
voor 4 mm. stang
per 10 stuks
49,44 Stukprijs: €4,95 / Stuk
Toon 1 - 23 van 23