Bedrukbaar whiteboard van wit gelakt staal in 12 formaten.
Elke organisatie heeft regelmatig werkoverleg waarin processen en structuren behandeld worden. Ook zijn er werkzaamheden die gevolgd moeten worden en daarvoor is een whiteboard met eigen bedrukking vaak de oplossing. U maakt een ontwerp voor de bedrukking en Smit-Visual voert deze uit. Hiervoor ontvangt u een aparte offerte.
Voor de bedrukking kunt u denken aan: Uw logo, planning van werkzaamheden, verbeterprocessen, landkaarten, bij te werken informatie, platte gronden etc.
De bedrukking wordt op hoge temperatuur in de witte lak van het whiteboard gesublimeerd waardoor de lak en de bedrukking een geheel worden. Het whiteboard is kleurvast, magneethoudend, droog uitwisbaar en u heeft een jaar garantie op het schrijfoppervlak.
Dit whiteboard van Smit-Visual is voorzien van het Softline profiel en wordt geleverd met een montage setje voor montage aan de wand en een afleggoot van 30 cm. voor het opbergen van markers en andere accessoires.