• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Ophangrail voor tekeningen, foto's of documenten. (23)

Om overzichtelijk en goed documenten te presenteren zijn er de Knikkerrail en de Info Rail in lengtes van 50 t/m 300 cm. Papier, vanaf 80 grams papier (dikte) en karton met een dikte van maximaal 2 mm. worden gemakkelijk in de rail bevestigt.

Flexibele document houders.

Verzendbonnen, tekeningen of ander documenten overzichtelijk bij de hand houden en snel kunnen pakken. Veel bedrijven maar ook particulieren gebruiken deze rail om openstaande orders, opdrachten, (bouw)tekeningen of andere notities aan te bevestigen.

Er hoeven geen gaatjes in het papier of plakband gebruikt te worden, u schuift het document in de rail en het zit vast. Er uit: gewoon naar beneden trekken. De rails zijn op maat te zagen.

Bekijk ook al onze oplossingen voor het ophangen van foto's en documenten.

Knikkerrail wit, 2 stuks van 50 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
29,00 Stukprijs: €14,51 / stuk
Knikkerrail wit, 2 stuks van 100 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
58,12 Stukprijs: €29,06 / stuk
Knikkerrail wit, 2 stuks van 200 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
108,65 Stukprijs: €54,33 / stuk
Knikkerrail alu 2 stuks van 50 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
29,00 Stukprijs: €14,51 / stuk
Knikkerrail alu , 2 stuks van 100 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
57,96 Stukprijs: €28,98 / stuk
Knikkerrail alu, 2 stuks van 200 cm.
verkrijgbaar in 3 lengtes
108,65 Stukprijs: €54,33 / stuk
Info Rail wit, 25 cm.
incl. montage materiaal.
11,08 Stukprijs: €11,08 / Stuk
Info Rail wit, 50 cm. |12 stuks
incl. montage materiaal.
141,11 Stukprijs: €11,76 / Stuk
Info Rail wit, 100 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
130,72 Stukprijs: €21,79 / Stuk
Info Rail wit, 200 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
260,91 Stukprijs: €43,49 / Stuk
Info Rail wit, 300 cm. | 4 stuks
incl. montage materiaal.
261,13 Stukprijs: €65,28 / Stuk
Info Rail aluminium, 25 cm.
incl. montage materiaal.
11,08 Stukprijs: €11,08 / Stuk
Info Rail aluminium, 50 cm. | 12 stuks
incl. montage materiaal.
141,11 Stukprijs: €11,76 / Stuk
Info Rail aluminium, 100 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
130,72 Stukprijs: €21,79 / Stuk
Info Rail aluminium, 200 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
260,91 Stukprijs: €43,49 / Stuk
Info Rail aluminium, 300 cm.
incl. montage materiaal.
65,27 Stukprijs: €65,27 / Stuk
Info Rail zwart structuur, 25 cm.
incl. montage materiaal
14,05 Stukprijs: €14,05 / Stuk
Info Rail zwart structuur, 100 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
178,49 Stukprijs: €29,75 / Stuk
Info Rail zwart structuur, 200 cm. | 6 stuks
incl. montage materiaal.
357,24 Stukprijs: €59,54 / Stuk
Toon 1 - 23 van 23